Bestyrelsen

Efter generalforsamlingen i maj 2018.

Kim Rasmussen
Medlem

Formand
Tlf. 21 67 74 27
kim@kviknaestved.dk

Jonathan Nielsen
Medlem

Næstformand og sekretær
Tlf. 20 62 33 50
jonathan@kviknaestved.dk

Bjarne Jørgensen
Medlem

Økonomiansvarlig
Tlf. 30 20 09 55
bjarne@kviknaestved.dk

Michael Jensen
Medlem

Sportslig leder
Tlf. 20 93 74 67
jensen@kviknaestved.dk

Mads Jørgensen
Medlem

Medlem af spilleudvalget, Teamleder for 3. division
Tlf. 28 26 20 85
mads@kviknaestved.dk

Brian Jensen
Medlem

Medlem af sponsorudvalget
Tlf: 20 95 63 81
brian@kviknaestved.dk

Stefan Cortz
1. Suppleant

Tlf: 26 35 83 91
stefan@kviknaestved.dk

 

Personer omkring ledelsen, men ikke medlemmer af bestyrelsen:

 

Thomas Petersen
Webmaster & Pressekontakt

Tlf. 60 65 61 63
webmaster@kviknaestved.dk

Morten Eslund
Sponsoransvarlig

Tlf.: 42 66 99 86
eslund@kviknaestved.dk

Steen Nedergaard Jensen
Revisor
Bo Nielsen
Revisor

På generalforsamlingen den 17/5-17 blev det besluttet at referater fra bestyrelsesmøder skulle vises offentligt.

Referater kan læses her