Trænere

Michael Jensen
Hovedtræner

Hovedtræner, Senior og Talenthold
Tlf.: 20 93 74 67
jensen@kviknaestved.dk

Mads Jørgensen
Træner Ungdom

Træner Talenthold
Tlf.: 28 26 20 85
mads@kviknaestved.dk

Mathias Ringstrømm
Træner Ungdom

Træner Talenthold
Tlf.: 26353191
Mathias@kviknaestved.dk

Jonathan Nielsen
Træner Senior

Træner Senior
Tlf.: 20 62 33 50
jonathan@kviknaestved.dk

Kim Rasmussen
Træner Ungdom

Træner Begynder & Teamleder for trænergruppen
Tlf.: 21 67 74 27
kim@kviknaestved.dk

Jesper Jørgensen
Træner Ungdom

Træner Begynder
Tlf.: 22 79 21 72
jesper@kviknaestved.dk

Brian Jensen
Træner Ungdom

Trænerassistent på Begynder og talenthold
Tlf.: 20 95 63 81
brian@kviknaestved.dk