Trænere

Michael Jensen

Hovedtræner, Senior og Talenthold
Tlf.: 20 93 74 67
jensen@kviknaestved.dk

Jonathan Nielsen

Træner Senior
Tlf.: 20 62 33 50
jonathan@kviknaestved.dk

Mathias Ringstrømm

Træner Talenthold
Tlf.: 26353191
mathias@kviknaestved.dk

Kim Rasmussen

Træner Begynder & Teamleder Trænergruppen
Tlf.: 21 67 74 27
kim@kviknaestved.dk

Jesper Jørgensen

Træner Begynder
Tlf.: 22 79 21 72
jesper@kviknaestved.dk

Tim Hansen

Træner Begynder og assistent på talenthold
Tlf.: 61277285
tim@kviknaestved.dk

Oliver Jensen

Trænerassistent på Begynderhold